Kom Bikini Modelleri

1950 yılında Hasan Cansız önderliğinde kurulan Kom firması ilk yıllarında sadece iç çamaşır modelleri üreterek hayatına başladı. 1961 yılına kadar Galatasaray’daki küçük atölyede üretime devam ettikten sonra Şişli’deki fabrikaya geçiş yaptı. Firma bir süre erkek gömlekleri ve iç çamaşırı üretimine devam ettikten sonra 1978 yılında bikini üretimine başladı. O dönemden beri Türkiye’de plaj modasına yön vermeye devam eden şirket hala bikini konusunda amiral gemi konumunda. Rakiplerine pazar payı konusunda büyük bir fark atan firma modelleri ve kesimleri ile de Dünya modasına da yön vermeye devam etmekte. Mayo konusunda ülkemizde tek ve en büyük entegre tesise sahip olan Kom bikini modelleri daha uzun yıllarda bu şekilde devam edeceğe benziyor.

kom bikini modelleri

Kom Bikini Modelleri 2020

Her yıl bikini modelleri yayınladığında bu sektörün modasını da belirleyen Kom bu yılda plajlara bomba gibi düşecek seksi ürünlere sahip. 2 parça bikinilerin yanı sıra mayo ve plaj elbiseleri konusunda da oldukça iddialı. Firmanın internet sitesinden takım olarak ürünler alınabildiği gibi mix & match özelliği sayesinde de istediğiniz modelleri seçerek kombinlemek de mümkün. Firma ayrıca son yıllarda sadece plaj kıyafetleri yapmakla da kalmayıp bununla birlikte plaj aksesuarları üretimine de geçmiş durumda. Havlu ve plaj çantalarını site üzerinden incelemek mümkün. Bunlar da en az kom bikini modelleri kadar başarılı ve de şık.

Kom Bikini ve Mayo

Kom bikini ve mayo ürünleri sektörde rakiplerine nazaran fiyat olarak biraz daha yüksek kalmakta. Ancak kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilirliği sayesinde bu zaten olması gereken bir şey. Ayrıca plajlarda kimseyle pişti olma derdiniz de söz konusu değil. Bunların yanında balayı için gelinlere özel ürettikleri iç çamaşırı ve bikini modelleri de oldukça seksi. Firmanın efsane ürünleri sayesinde plajlarda farkınızı yaratıp, gözleri üstünüze çekeceksiniz. Bununla beraber yaz alış verişinizi yapmadan önce penti bikini modelleri, koton bikini modelleri ve HM bikini modelleri de göz atmanız gereken diğer başarılı ürünler. Firma ayrıca geri dönüşümlü modelleri ile de doğaya ve çevreye verilen zararın önüne geçilmesine çalışıyor.