Penti Bikini Modelleri

Uzun yıllardır külotlu çorap ve soket çorap konusunda hizmet veren Penti bir süreden beri de bikini üretmeye başladı. 1970 yılından beri sektörde olan bu firmanın bikini gibi farklı bir alana kayması ilk başta garip karşılansa da çok kısa sürede pazarın büyük bir dilimini almayı başardılar. Bunda çok yaygın bir mağaza ağının bulunmasının yanında modellerinin şıklığının da etkisi çok büyük. Penti bikini modelleri her yıl modaya yön veriyor desek abartmış olmayız. Fiyat ve performans açısından da oldukça dengede olan ürünler sadece tek bir yaz kullanıp atacağınız bir ürün de değil. Islak ve tuzlu bırakılmadıkları takdirde uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz kaliteli ürünler.

Penti bikini modelleri

Penti Bikini Modelleri 2020

Uzun yıllar kullanılmasına rağmen renginden ve kalitesinden ödün vermeyen Penti bikini modelleri şıklığı ile de tercih sebebi. Tabii uzun ömürlü olabilmesi için tuzlu ve ıslak bırakılmaması da önemli bir faktör. Kumaş olarak çok etkilenmese de demir detaylar ve kopçalar çok kısa sürede etkilenebilmekte. Bunun yanında çok geniş bir yelpazede sunduğu bikini modelleri de her kesimden, her vücut tipinden kadının ilgisini çekebilmekte. Firmanın bikinilerini tercih etmenin tek kötü yanı plajda diğer insanlar ile pişti olabilme ihtimali çok yüksek. Sonuçta sevilen modellere sahip olmasının yanında fiyat bakımından da rakiplerinden aşağıda kalan ürünleri ile çokça tercih edilen bir halde.

penti bikini modelleri 2020

Penti Bikini Mayo

Penti bikini modelleri yanı sıra çok farklı plaj giyim ürünleri de sunmakta. Mayoların yanında kaftan, tulum ve pantolon gibi pek çok farklı ürünleri de firmanın ürün yelpazesinde görebilmek mümkün. Özellikle kimono modelleri ile Asya modasına göz kırpan modeller yine rahatlığı ile de baş döndürmekte. Bikini ve mayo üzerine giyilebilecek olan tunik ve panço tarzı şeyler de çokça tercih edilmekte. Bunlarla birlikte Penti ürün skalasını bütün plaj eşyalarını kapsayacak şekilde her geçen gün arttırmakta. Plaj havlularından tutun da güneş gözlüklerine kadar hatta plaj terlikleri ve de plaj havlusu gibi denize giderken yanınızda olmazsa olmaz olan eşyaları da satmaya başladı. Bunun yanında HM bikini modelleri ve koton bikini modelleri gibi diğer firmaların ürünlerine de göz atmakta fayda var.